Dotychczas współpracowałem z:

Alien Ant Farm

AAF 2016

Wieloletnia współpraca z tym zespołem polegała niegdyś na bieżącym aktualizowaniu ich oficjalnych kanałów dostępu dla fanów z całego świata (jak MySpace, oficjalne forum dyskusyjne itp.) jak i również na tworzeniu banerów reklamowych, grafik oraz w końcu jednej z odsłon stron internetowych.

Obecnie z przyczyn niezależnych ode mnie prowadzę już tylko stronę dla fanów z całego świata na www.alienantfans.com (online od 2005 roku!) gdzie wszyscy mogą otrzymać najświeższe informacje i media ze świata muzyki powiązanej z tym właśnie zespołem.

Wes Borland

Wes Borland 2016

Człowiek ten od wielu lat jest gitarzystą zespołu Limp Bizkit oraz liderem grupy Black Light Burns. Współpraca z Wesem to czyste szaleństwo! W latach 2007-2008 tworzyłem stronę www.theborlandgallery.com, gdzie można kupić przeróżne obrazy tego artysty.

Black Light Burns

BLB 2016

Współpraca z grupą polegała na utworzeniu sklepu pod oficjalną stronę internetową, gdzie fani mogli kupić koszulki, bluzy i inne gadżety z logiem zespołu, niestety obecnie zespół nie posiada oficjalnej strony ani sklepu.

Ostatnio wykonane projekty:

Pozostałe:

Tag Models INCDEFS w GdańskuPieróg RozpustnikPeak OperationAdwokat Marcin ŁoginForestUniversal Music Enterprises